Hodinový manžel

Montáže

montáž a kompletace veškerého nábytku montáž doplňků do kuchyní, koupelen a toalet zavěšení obrazů, poliček, konzolí, žaluzií,zrcadel a věšáků montáž, výměna zámku dveří, vložky, kliky a kování vrtání otvorů do zdi, panelů a dlaždiček zapojení a zprovoznění nových elektrospotřebičů: myčky, pračky, sušičky atd .

Instalatérské práce

montáž, výměna a opravy vodovodních baterií montáže kuchyňských dřezů, umyvadel, WC, sprchových koutů čištění a zprovoznění odpadů, instalace nového potrubí opravy WC splachování, přetěsnění opravy silikonů sprchových vaniček, van a džezů nové olištování van, kuchyňských linek

Pokládka podlahových krytin

plovoucí podlahy, lina, koberce montáže prahů a přechodových lišt

Zednické práce

drobné stavební opravy oprava štuků, sádrování, zazdívání oprava dlažeb, obkladů a odpadlých dlaždiček a spár oprava prasklin a děr ve stěnách

Elektro

Výměny rozbitých vypínačů a vyhořelých zásuvek Výměna prasklých žárovek a zářivek Výměna jističů, světel, kabelů, zásuvek, vypínačů

Práce na zahradě

Sekání trávy včetně obsekání stromů a zákoutí Střihání živého plotu Kácení stromů včetně vykopání pařezu Natírání plotů, čištění bazenů atd.

Úklid

Úklid po rekonstrukci nebo po dokončení různých fází stavby Úklid bytů po vystěhování nájemníků nebo před nastěhování.

Rekonstrukce a stavby

Zajistíme nebo poradíme se stavbou rodinného domu, nebo s rekonstrukcí bytu.
Máme desetiletou zkušenost ve stavebnictví a proto se na nás můžete obrátit. Poradíme a pomůžeme Vám pří výběru materiálu, dáme Vám kontakt na ověřené řemeslníky. Můžeme pro Vás koordinovat postup a provádění prací na vaší stavbě. Seženeme a dodáme stavební materiál.

Doprava

Přeprava dodávkou 25,- /km

Ostatní

Hmosždinky

Hmoždinkaje vložka pro upevnění vrutů, šroubů, závitových tyčí v pevných, nepružných materiálech, nejčastěji zdivu staveb nebo stavebních deskových materiálech, což určitě mnozí z vás znají.
Víte, že první hromadně vyráběnou hmoždinku patentoval roku 1911 zakladatel firmy Rawl John Joseph Rawlingsna patentovém úřadě v Londýně?
V dnešní době je druhů, velikostí a variant nebřeberné množství. Víte jaký druh a jakou velikost potřebujete? Stalo se vám někdy, že jste vyvrtali otvor a hmoždinkase vám tam nevešla a už nešla ani vytáhnout? Pokud ano, tak nám zavolejte a my se o vše postaráme.

Odklízení sněhu v zimě

Zima je bezesporu velmi pěkné roční období. Pro mono z nás však také znamená, pravidelnou udržbu chodníku před domem a pravidelné odklízení sněhu.
Výběr správného typu sněžné frézy
Při výběru musíte zvážit několik aspektů. Především je to prostor, který chcete odklízet a jakou námahu chcete k tomuto výkonu použít. Některé sněžné frézy mají totiž pojezd, který vám mnoho námahy ušetří. Především levnějšé produkty tuto vlastnost nemají a je nutno počítat s nějakou potřebnou sílu k ovládání stroje.

Sekačka na trávu

Každého domu , chaty nebo chalupy je součástí sekačka na trávu.
pokud teprve zvažujete pořízení nové sekačky , důkladně prostudujte parametry nabízených sekaček a jejich výkon. Pořízením nesprávného modelu sekačky na trávu se může stát práce na vašem trávníku utrpením.
Pokud už máte sekačku pořízenou a třeba jíž použitou , nezapomeňte ne předsezónní přípravu a údržbu vašeho stroje. Sekačku je potřeba promazatnechat nabrousit nože popřípadě dolít nebo vyměnit olej.
Pokud se nechcete trávníkem zdržovat a chcete ho mít pěkný obraťte se na nás. Sekáme vřetenovou sekačkou. Sekání vřetenovou sekačkou je to nejlepší co můžete vašemu trávníku dopřát. Pokud nemáte kam dávat posekanou trávu nevadí, my ji odvezeme a budete mít čisto.
Posekáme v týdnu a vy budete o víkendech mít čas na rodinu a přátele.
Volejte , pište. Nás nerušíte jsme tu pro Vás

Péče o trávník

Jak pečovat o trávník?
Jaro je obdobím přípravy trávníku na nadcházející vegetační období.
Po skončení zimního období je potřeba váš trávník zregenerovat. Proto nezapomeňte vaše trávníky provzdušnit a prohnojit jarním hnojivem. Na hnojivech nešetřete a kupujte od renomovaných firem.
Příchod teplejšího počasí má za následek bujení vegetace, sekejte proto váš trávník tak často, jak to jen bude možné. Podpoříte tím hustotu vašeho trávníku.
Jak se půda postupně za suchého počasí zpevňuje, zastřihávejte trávník, a pokud to bude nezbytné, opravujte okraje trávníku. Při sekání nezapomínejte, že je třeba měnit místo, kde se otáčíte se sekačkou. Předejdete tak zbytečnému poškození a opotřebení trávníku na tomto místě.
Pokračujte v pravidelném sekaní. Za suchého počasí nezapomeňte zvednout výšku sečení. O něco delší trávník lépe udrží vlhkost a je méně náchylný ke spálení.
Během suchého počasí , zalévejte trávník vždy brzy ráno nebo později večer.
Jednou za tři měsíce je dobré trávník pročesat a prohnojit. Po přihnojení dopřejte trávníku hojnou zálivku.

Léto
Během letních měsíců pravidelně sekejteváš trávník, pokud to jde dvakrát týdně. Kromě posílení zdravé trávníku tak také potlačíte růst plevele.
Pokud je počasí dlouhodobě suché, zvyšte výšku sekání.
Je-li to možné, také pravidelně zalévejte. Během velkého sucha také kypřetepovrch trávníku, čímž pomůžete vlhkosti dostat se ke kořenům.
Pokud je sucho a prašno, kontrolujte a čistěte vzduchový filtr na motoru sekačky.

Typy a použití tmelů
Tmel je v současnosti velmi rozšířený používaný výrobek pro jeho výborné  vlastnosti. Každý domácí kutil, hodinový manžel či stavebník by měl jeho vlastnosti a použití ovládat. Tmely rozlišujeme do kategorií podle jejich použití.
Silikonový tmelse nejčastěji používá ve vlhkém prostředí, nelze ho přetřít barvou a vyrábí se i v  průhledném provedení. Slouží k zatmelení spár mezi dlaždicemi a sanitarním zařízením, opravám  těsnění při protékání nebo lepení.
Akrylový tmelpoužíváme v interiéru i exteriéru, lze ho přetřít barvou a prodává se i v brousitelné podobě. Je určen k zatmelení spár mezi různými materiály (praskliny v rámech oken a stěnou, mezery mezi sádrokartonem a drobné praskliny v omítce, otlučené zdi apod.)
Střešní tmel používáme k opravám střech, je odolný vůči povětrnostním podmínkám. Tmelí praskliny ve dřevě, betonu, cihlách, v kovových obkladech , tmelí atiky i parapety, okapy, šindele, světlíky.
Tepelně odolný tmelpoužíváme v interiérech i exteriérech . Jsou odolné vůči vysokým teplotám.

Realizace zakázky o víkendu

V případě, že všední dny jsou pro vás časově nereálné, sjednejte si objednávku zakázky o víkendu. Služby poskytuji také ve dnech pracovního volna. Zejména menší zakázky např. drobné opravy v domácnosti, ale i jiné práce poskytuji také o sobotách i nedělích.

HODINOVÝ MANŽEL CENÍK NAŠICH SLUŽEB

Typ řemeslné práce: Jednorázová…………………………………………………………550,- Kč / hod

Každa další započatá hodina je účtována po půl hodině
Doprava po Praze………………………………………………….280,-Kč / cesta + parkovné (v zónách)
Doprava mimo Prahu………………………………………………25,-Kč/km
Nákup materiálu pro klienta…………………………………………………….200,- Kč 
Víkend, státní svátek………………………………………………+40%
Cena práce přes noc od 22.00 do 06.00…………………..+50%
Hodinová sazba 550,- (minimální částka k vyúčtování je 1 100,-)
Vrtání do tvrdých materiálů (panel) 50,- jeden otvor
Vrtání do obkladů a dlažby 100,- (jeden otvor)
Cena práce většího rozsahu dle rozpočtu
Elektro – voda – odpady dle rozpočtu
Montáže spotřebičů (cena dle spotřebiče)


V cenách není zahrnutý nákup spotřebního materiálu k výkonu práce.

Přijedeme ve zvolený čas, dle dohody na všechny práce ve vašem domě, bytě nebo zahradě.

Záleží pouze na Vás, co si u nás objednáte.

Theme: Overlay by Kaira
U Sluncové 71/14 Praha 8 - Karlin 180 00
Čeština‎EnglishРусскийУкраїнська